ALAPÍTVÁNYUNK:
Budafoki Úszóversenyzők Alapítvány
1223 Budapest, Völgy u. 3/B.
12012204-00176084-00100005
Adószám: 18263006-1-43











Üdvözöljük a Budafóka SE honlapján.
Kérem iratkozzon fel Hírlevelünkre és látogasson el minél többször hozzánk!

Versenynaptár 2019.

Ugrás az aktuális hónapra

 

Január

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
19-09. válogatott edzőtábor Phuket/THA Márton, Zombori, Galyassy    
20. Jövő Bajnokai összrégiós verseny Budapest / Tüske uszoda    

 

Február

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
23. XXXIV. Bácsvíz Kupa Kecskemét / HUN

Versenykiírás

Jegyzőkönyv

2010 és idősebb
23-24. Antwerp Diamond Speedo Race Antwerpen/BEL

Versenykiírás

Jegyzőkönyv

válogatottak

 

Március

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
2. Budapest Kupa 1. Budapest / Tüske uszoda

Versenykiírás

Jegyzőkönyv

2008 és idősebb
2-17. válogatott edzőtábor Netanya/ISR Márton, Zombori, Galyassy   Márton, Zombori, Galyassy
3. Utánpótlás verseny 1. Budapest / Tüske uszoda

Versenykiírás

Jegyzőkönyv

2009 és fiatalabb
27-30. Országos Felnőtt Bajnokság Debrecen Versenykiírás  
31. Nyíltvízi Úszás LEN Kupa Eilat/ISR      

 

Április

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
6. Budapest Kupa 2. Budapest / Tüske uszoda Versenykiírás 2008 és idősebb
7. Utánpótlás verseny 2. Budapest / Tüske uszoda Versenykiírás 2009 és fiatalabb
24-27. XI. Győr Open Győr Versenykiírás    
26-28. Int. Ströck ATUS Graz Trophy Graz / AUT Versenykiírás aki megérdemli
26-28. Orca Cup Bratislava / SVK Versenykiírás    

 

Május

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
03-05. Nyíltvízi Úszás Országos Medencés Bajnokság Békéscsaba/HUN    
04-05. XVIII. BVSC Kupa Budapest / BVSC uszoda      
11.

VII. Gyarmati Kupa

Hódmezővásárhely / HUN   2008 és idősebb
11-12. FINA Champions Swim Series #2 Budapest / HUN      
23. Nyíltvízi Úszás LEN Kupa Brive La Gaillarde/FRA      
25-26. Békatalálkozó-Delfintalálkozó Budapest /HUN Versenykiírás 2009 és fiatalabb
29-01. Országos Ifjúsági Bajnokság Kaposvár / HUN Versenykiírás  


Június

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
08-09. Mare Nostrum Monaco Monte Carlo / MON      
14-15. Nyíltvízi Úszás Országos Bajnokság Balatonfüred/HUN    
15. Parafa Kupa Gyöngyös / HUN   2009 és fiatalabb
15. Nyíltvízi Úszás FINA Világ Kupa Balatonfüred/HUN      
19-22. Országos Serdülő Bajnokság Kecskemét Versenykiírás  
21-24. United World Games Klagenfurt/AUT   aki megérdemli…
26-29. Budapest Bajnokság (open) Budapest Versenykiírás  
28-29. Országos Delfin Bajnokság Miskolc Versenykiírás Szintidőt teljesítők! lány: 2010 / fiú: 2009-2010
29. Nyíltvízi Úszás LEN Kupa Barcelona/ESP      

 

Július

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
03-07. LEN Junior Európa-bajnokság Kazan/RUS    
10-13. Országos Cápa Bajnokság Debrecen Versenykiírás Szintidőt teljesítők! lány: 2008-2009 / fiú: 2007-2008
13-19. Nyíltvizi Úszás FINA Világ-bajnokság Gwangju/KOR      
17-20. Országos Gyermek Bajnokság Győr Versenykiírás Szintidőt teljesítők! lány: 2006-2007 / fiú: 2005-2006
21-27. Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál   EYOF Baku / AZE    
21-28. FINA Világ-bajnokság Gwangju / KOR      

 

Augusztus

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
01-04. Nyíltvízi Úszás LEN Junior EB Racice / CZE    
18. Nyíltvízi Úszás LEN Kupa Ohrid/MKD      
20-25. FINA Junior Világ-bajnokság Budapest / HUN    
31. Nyíltvízi Úszás LEN Kupa Copenhagen / DEN      


Szeptember

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
28. Szezonnyitó verseny Székesfehérvár      


Október

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
03-05. FINA Világ Kupa Budapest, Duna Aréna    
12. Budapest Kupa 3. Budapest / Tüske uszoda Versenykiírás 2008 és idősebb
13. Utánpótlás verseny 3. forduló Budapest / Tüske uszoda Versenykiírás 2009 és fiatalabb
  Matrica Kupa Százhalombatta

 

   


November

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
02-03. AXIS Cup Jihlava / CZE    
09. Budapest Kupa 4. Budapest / Tüske uszoda Versenykiírás 2008 és idősebb
  Dr. Csik Ferenc Emlékverseny Sopron    
30. 8.11/3 Székesfehérvár   2008 és fiatalabb


December

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
01. 12+ /3 Székesfehérvár / HUN   2007 és idősebb
04-08. LEN Rövidpályás EB Glasgow / GBR      
11-14. Országos Rövidpályás Bajnokság Kaposvár / HUN Versenykiírás  
  CECJM        
13-15. Cikluszáró verseny Budapest/BVSC    

 

 

 

 



TÁMOGATÓINK:












LETÖLTHETŐ
DOKUMENTUMOK:


Hírlevél fel/le
iratkozáshoz adja
meg az e-mail címét:
(c) Budafóka XXII. SE. Minden jog fenntartva!
Adatvédelmi és adatkezelési szabályzat
Design: AlexandraDesign Honlapkészítés: RÉVÉSZ COMPUTER