ALAPÍTVÁNYUNK:
Budafoki Úszóversenyzők Alapítvány
1223 Budapest, Völgy u. 3/B.
12012204-00176084-00100005
Adószám: 18263006-1-43











Üdvözöljük a Budafóka SE honlapján.
Kérem iratkozzon fel Hírlevelünkre és látogasson el minél többször hozzánk!

Versenynaptár 2018.

Ugrás az aktuális hónapra

Január

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
27. 8.11/1 Utánpótlás verseny Székesfehérvár/HUN    
28. 12+/1 Utánpótlás verseny Székesfehérvár/HUN

 

 

 


Február

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
03. Hullám MARATON I. Székesfehérvár

 

   
10. Győr Maraton Győr

 

   
17. Budapest Kupa I. Budapest    
24. Utánpótlás Verseny I. Budapest    

 

Március

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
03-04. Szalai János Emlékverseny Százhalombatta    
24. Budapest Kupa II. Budapest      
24. Nyíltvízi Úszás LEN Kupa Eilat/ISR      
28-31. Országos Felnőtt Bajnokság Debrecen    

 

Április

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
10-13. 38. Arany Üst Nemzetközi Úszóverseny Dunaújváros    
26. 8.11/2 Utánpótlás verseny Székesfehérvár

 

 
27. 12+/2 Utánpótlás verseny Székesfehérvár

 

 

 

Május

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
02-09. Gymnasiade Marrakech/MAR    
05-06. XVII. BVSC Kupa Budapest      
18-20. Nyíltvízi Úszás Országos Medencés Bajnokság Békéscsaba

 

 
30-02. Országos Ifjúsági Bajnokság Hódmezővásárhely

 

 


Június

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
09-10. Delfintalálkozó Budapest    
16-17. Nyíltvízi Úszás Országos Bajnokság Balatonfüred

 

 
16. Nyíltvízi Úszás FINA Világ Kupa Balatonfüred      
16. Békatalálkozó Budapest    
21-24. United World Games Klagenfurt/AUT    
27-30. Budapest Bajnokság (open) Budapest

 

 
30. Nyíltvízi Úszás LEN Kupa Barcelona/ESP    

 

Július

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
04-08. Ifjúsági Európ-bajnokság Netanya/ISR    
06-07. Országos Delfin Bajnokság Győr/HUN

 

 
11-14. Országos Cápa Bajnokság Miskolc/HUN    
13-15. LEN OWS Junior EB Valetta/MLT    
18-21. Országos Gyermek Bajnokság Kecskemét/HUN    
25-28. Országos Serdülő Bajnokság Győr/HUN    

 

Augusztus

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
03-09. LEN Európa Bajnokság Glasgow/GBR    
06-12. LEN OWS Európa Bajnokság Glasgow/GBR      
25. Nyíltvízi Úszás LEN Kupa Copenhagen/DEN    


Szeptember

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
07-09. LEN OWS Junior VB Eilat/ISR    


Október

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
06. Utánpótlás verseny III. forduló Budapest      
06-18. IOC Junior Olimpia Buenos Aires/ARG

 

   
13-14. Ezerjó Kupa Mór    
13-14. Matrica Kupa Százhalombatta    
20. Budapest Kupa III. forduló Budapest    
31-03. Országos Rövidpályás Bajnokság Százhalombatta    


November

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
  AXIS CUP Jihlava/CZE    
  Delphin Cup Simmering/AUT    
  MLADOST Meeting Zagreb/CRO    
24-25. XVI. Halászlé Kupa Baja    


December

Kezdés-Vége Elnevezés Ország Helyszín, Város További információk   Korcsoport
01. 8.11/3 Utánpótlás verseny Székesfehérvár    
02. 12+/3 Utánpótlás verseny Székesfehérvár    
03-08. FINA Rövidpályás Világ Bajnokság Hangzhou/CHN      
07-09. CECJM SRB    
14-16. Cikluszáró verseny Budapest, BVSC    
19-22. X. SCITEC Győr Open Győr      

 

 

 

 

 

 

 

 

 




TÁMOGATÓINK:










LETÖLTHETŐ
DOKUMENTUMOK:


Hírlevél fel/le
iratkozáshoz adja
meg az e-mail címét:
(c) Budafóka XXII. SE. Minden jog fenntartva!
Design: AlexandraDesign Honlapkészítés: RÉVÉSZ COMPUTER