Adószám: 18263006-1-43

Üdvözöljük a Budafóka SE honlapján.
Kérem iratkozzon fel Hírlevelünkre és látogasson el minél többször hozzánk!
2017-11-14 18:11:46

Véget ért Százhalombattán a Rövidpályás Országos Bajnokság, ezzel befejeződött az idei 'pontvadászat'. Noha nem szerepeltünk jól, de azért akadtak döntőbeli helyezések (6 db 6. hely, 2-2 db 7. és 8. hely), egyéni csúcsok. Még ebben az évben vár a Fókákra néhány kisebb verseny és a cikluszáró verseny is. Hajrá Fókák!

2017-11-09 21:03:46

Szerdától szombatig az év utolsó hazai pontvadászata, azaz Rövidpályás Országos Bajnokság Százhalombattán.  A MTV4 a döntőket élőben közvetíti, de az eredményeinkről hamarosan mi is beszámolunk.

Hajrá Fókák!

2017-11-02 09:05:21

A Tüske uszodában versenyeztek korosztályos úszóink az Utánpótlás verseny 3. fordulójában. Jól úsztak a Fókák és két versenyzőnk is kiemelkedett:  Revuczky Anna 50 m gyorson, ill. Flórián Natália 200 m gyorson elsőnek ért célba, aranyérmet nyertek! Anna a verseny ranglistáján 791 ponttal 2. helyen, míg Natália 788 ponttal a 3. helyen végzett.

Gratulálunk!

a jegyzőkönyv a VERSENYNAPTÁRban böngészhető

2017-10-27 14:08:45

Szép siker a VII. Matrica Kupán!

Október közepén 28 úszócsapat versengett az idei Matrica Kupáért, ahol - folytatva az eddigi hagyományosan jó szereplést - a budafokiak nyerték a kupát és pontversenyt!

Rengeteg érem került a Fókák nyakába, és számtalan egyéni rekord is született, a középső és kis csoport versenyzői szinte csak egyéni csúcsokat úsztak.

Gratulálunk minden úszónknak és edzőiknek!

(a jegyzőkönyv a VERSENYNAPTÁRBban, a fotók a KÉPEKnél megtalálhatók)

2017-10-16 16:05:36

Október 08-án részt vettünk a Budapest Kupa III. fordulóján. A csapatból Tamás úszói (12 fő), közepesek közül 13 fő (Zsuzsa csoportja) indultak 50 m mell úszásban és 800 m gyorsúszásban. Szinte minden versenyzőnk egyéni csúcsot úszott, 800 m fiú gyorsúszásban a 15 éveseknél idősebb korcsoportban Márton Richárd 2. helyezést, míg a 13-14 éves korcsoportban a Budafóka mix váltója 3. helyezést ért el.  Mix váltó tagjai: Potesz Levente, Győri Mikes, Nagy Janka és Rácz Anna.

Mindenkinek gratulálunk! (versenyjegyzőkönyv a VERSENYNAPTÁRBAN)